Читатели: Защо нямаме качествени пътища, след като плащаме какви ли не такси?

6757
7

От няколко дни на редакционната поща на Plovdiv24.bg получаваме непрекъснати оплаквания, свързани с наличие на огромни дупки по пътя Пловдив-Ягодово. Предлагаме на Вашето внимание само един от тях:
Здравейте! Преди два дни при прибирането си в с. Ягодово попаднах на голяма и дълбока дупка, която сцепи предна дясна гума на колата ми и изкриви джантата. Късмет изкарах в това, че карах със 60-70 км/ч. и успях да овладея колата. Докато изчаквах пристигането на съпруга си, спря кола и водачът беше от съседното село Катуница, който ми съобщи, че вчера следобед също е попаднал в същата дупка и след това изхвърлил чисто нова гума, която струвала над 200 лв., а заедно с нея и джантата. Понеже е кормувал с малко по-висока скорост, за малко е щял да изхвръкне от пътя, по който има и доста дървета. Направете си сметка за какво става въпрос. Момчето се стресна, след като видя, че и аз съм попаднала на същата дупка, позвъни на тел. 112 и подаде сигнал, за да бъде запълнена дупката и някой да не се "пребие". Представяте ли си учудването ми, когато вчера сутринта пътувах за Пловдив и видях отново "зеещата" дупка непипната. За какво плащаме разни такси, какви ли вече не се внесоха допълнително, а нямаме никакви качествени пътища. Преди време точно този път го "позакърпиха" тук-там, по който след много кратко време отново зейнаха много дупки. Отговорете ми как преди време всичко се извършваше качествено, а сега само ни "залъгват", че се прави нещо. Много ви моля, да вземете отношение по въпроса и проблемът да бъде разрешен.
Plovdiv24.bg незабавно се свърза с кмета на община "Родопи" Пламен Спасов, който ни увери, че от вчера следобед "Пътинженеринг" кърпи дупките по въпросния участък. Спасов заяви също така, че ще бъдат взети мерки и за възстановяването на пътната настилка на всички селища, намиращи се на територията на общината.

Виж коментарите (7)
Още новини от Регионални новини:
Калековец скърби за 41-годишния Божил, починал след инцидент
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).