Кметът на район "Западен" Димитър Колев се включи в залесителна акция на Гребната база. Днес там бяха засадени нови 60 дръвчета.
Димитър Колев бе подпомогнат от директора на ОП "Чистота" Иван Стоянов и от директора на ОП "Градини и паркове" Стоян Алексиев. Към тях се присъединиха и еколозите на район "Западен".
Дръвчетата са от вида червен дъб и ще осигуряват сянка край оградата на новоизграждащата се зоологическа градина. Освен тях тук бяха засадени и над 600 храста, които ще допълнят изцяло новия облик на района около зоопарка.
Днешната акция идва в началото на Седмицата на гората, която ще бъде отбелязана със серия от инициативи в целия град.
Стоян Алексиев
Иван Стоянов
Димитър Колев 





