По нареждане на кмета Славчо Атанасов, от днес започва ежедневното измиване на града с цистерни и маркучи, което ще се извършва от три часа сутрин, до 11 на обед. За целта, по шестте района на града ще бъдат разпределени водоноски. Миенето ще продължи до настъпването на зимния период и първите минусови температури.
Управителят на "Чистота" Радослав Кошински ще представи приключилия наскоро годишен одит на общинската фирма.
Славчо Атанасов
Радослав Кошински 





