През работните дни в периода от 24-ти до 30-ти ноември 2015 година ще се проведе кампания по безплатно предоставяне на примамки за селищна дератизация на гражданите на Община Пловдив. Това информират от дирекция "Екология и управление на отпадъците". 

Необходимото за съответната жилищна сграда количество от препарата срещу гризачи ще се получава срещу подпис и документ за самоличност. 

В часовете от 9.00 до 16.30 специалисти от ОП "Дезинфекционна станция" ще предоставят и консултират гражданите за начина на залагане на примамките и необходимите мерки за безопасност при работа с родентицидите.

Примамките под форма на пелети ще се получават в сградата на ОП "Дезинфекционна станция", ул. "Перущица" № 1.