Днес стартира преасфалтирането на ул."Пантелей Генов" в участъка от бул. "България" до ул."Генерал Кутузов" в район "Северен". Това съобщи кметът на района Ральо Ралев.

Участъкът е с приблизителна площ от 800 кв.м. и е в изключително лошо състояние. Компрометираната настилка ще бъде фрезована, основата ще бъде уплътнена и ще се положи нова асфалтова настилка.

След приключване на ремонтните дейности, облагородената площ около паметника на Панайот Волов ще добие още по-приветлив вид.