Мажоритарният собственик на автогара "Юг" Веселин Дошков ще затвори автогара "Юг" от 5 май. Теренът ще бъде превърнат в паркинг. Изненадващото съобщение бе направено от бившия кмет Славчо Атанасов, настоящ общински съветник от "Съединени за Пловдив", предава репортер на Plovdiv24.bg.
Атанасов уточни, че преди минути му се е обадил самият Дошков и му казал решението си.
"Той е мажоритарен собственик. Съдебните дела няма да му попречат на 5 май да затвори автогарата. Вероятно готви официално заявление до община Пловдив" - обясни Атанасов.
Очаквайте подробности!
Славчо Атанасов
Веселин Дошков 





