За пътнотранспортно произшествие научи Plovdiv24.bg. То е станало на кръстовището между булевардите "Източен" и "Княгиня Мария Луиза".
В момента лек автомобил е в насрещното движение, по колата има видими материални щети. На място е представител на пловдивската полиция.
Ето какво ни съобщиха оттам:
"Ауди АЗ" е идвало от "Скобелева майка" и се е движело направо. Минава на червено, отнема предимството на друг автомобил и го удря. Пострадала е пътничка в аудито.
Водачът е на 28 години и е неправоспособен. Тестът с дрегер е отчел над 1 промила алкохол в кръвта. Установено е и наличие на наркотични вещества в организма му. Образувано е бързо производство. Инцидентът е станал около 5,00 часа тази сутрин.








ipb
на 06.10.2021 г.
Пълна липса на контрол. Пияни, дрогирани и без книжки си карат и си ни блъскат и ни газят. Като ги хванат и им пишат актове и ги пускат обратно. Хора с по 10 акта продължават да си карат и не им пука.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!