Двама служители на ОП "Паркиране и репатриране" са били освободени от работа заради нередности и съмнения за злоупотреби със служебно положение, съобщиха за Plovdiv24.bg от община Пловдив.
В предприятието са получени сигнали, че въпросните служители избирателно поставят скоби на автомобили нарушители. Извършена е вътрешна проверка, която е констатирала достоверността на сигнала.
На 30 септември двамата имали дежурство на ул. "Любен Каравелов". Вместо да поставят скоби на всички коли, които не са платили таксата за "синя зона", заскобявали само някои.
Поискани са им обяснения, след което са били освободени.








nikibt
на 21.10.2024 г.
брей общината вече по сигнали и съмнения вече уволнява.ма те си ги пускат неговите хора /на Ганчев/ за назидание на другите!Прокуратурата как се произнесе някъде пише ли?
Bliss
на 21.10.2024 г.
пияниците от общинска охрана на гребната КОГА???
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!