Увеличиха глобата за махане на скоба от колите в Пловдив
Глобата, която ще се плаща за махане на наказателните скоби от автомобилите, от 20 се увеличава на 30 лева, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Това гласуваха на днешното заседание общинските съветници на Пловдив. Предложението бе прието с 29 гласа "за", 9 "против" и 3 "въздържал се".