Утре откриват нова велоалея на Гребната база

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (7)
14:58 / 06.08.2013
5501
Заместник-кметът на Пловдив по спорт, младежки дейности и социална политика Георги Титюков и Иван Илчев - мениджър "Маркетинг" в "Макс Европа" ЕООД, ще открият утре нова алея за велосипедисти на Гребния канал.

С решение от 10-ти април тази година Общинският съвет даде съгласие за реализирането на проект по създаване, маркиране и обозначаване на "Велоалея - Гребен канал" в Пловдив от "Макс Европа" ЕООД на стойност 15 805 лева без ДДС съгласно изготвен и съгласуван проект.

Освен Георги Титюков и Иван Илчев, на старта на новата придобивка ще присъстват кметът на район "Западен" Димитър Колев, председателят на Постоянната комисия "Младежки дейности и спорт" в Общинския съвет Атанас Узунов и директорът на дирекция "Спорт и младежки дейности" Петър Зехтински, които първи ще изпробват съоръжението.

Виж коментарите (7)

Още по темата (150):
23.04.2025 Младежи искат още велоалеи в Пловдив. Кметът: Не може да има на всички
улици
11.04.2025 Тони Стойчева връща дарените на кметството два велосипеда
10.04.2025 Подариха електрически велосипеди на пловдивските управници. Ще ги ползват
ли?
09.02.2025 Пловдивчанка бе блъсната от велосипедистка, иска наказания
04.02.2025 Пейка "цъфна" насред велоалея в "Тракия"
08.09.2024 Водач на тротинетка: Бях на косъм от смъртта
Още новини от Новини от Пловдив:
Митов за контрабандния канал в Пловдив: Изслушайте полицаите, но ...
Новото бижу на Стария Пловдив
Обрат! Ученичка е виновна за инцидента с моторист в Пловдив
Мъж, изнасилвал 15-годишна, е в ареста в Пловдив
Най-новите данни: Бясното строителство в Пловдив продължава
Социалистка е новият шеф на тотото в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).