Три жени са с леки наранявания след инцидент на кръстовище между ул. "Кръстю Пастухов" и ул. "Булаир" в Пловдив.
Сигналът е подаден към 16 часа вчера. Според информацията, лек автомобил "Опел", управляван от А.Б. /38 г./ от града, отнел предимството и блъснал "Сеат" с 23-годишен водач, също от Пловдив.
В резултат на удара първата кола се блъснала в метален стълб, а втората се качила на тротоара и ударила 39-годишна пешеходка.
Жената и две пътнички от опела, на 34 и 22 години, са откарани в болница. След обстойни прегледи трите са освободени за домашно лечение. Алкохолните проби на шофьорите са отрицателни.
Три жени пострадаха при катастрофа в Пловдив
© Plovdiv24.bg






