Три апартамента са били обрани чрез отключване вчера в Пловдив. Според първоначалната информация, посегателствата са извършени за времето между 7 часа и 18 часа. 
Сумата от 350 лева е открадната от жилище на ул. "Прилеп", а два лаптопа и таблет - от адрес на бул. "Цар Борис ІІІ Обединител". 
Междувременно от апартамент в жк "Тракия" са отнети близо 40 грама златни накити на обща стойност 1600 лева. 
По случаите са образувани досъдебни производства съответно в Първо, Четвърто и Пето районни управления и са предприети действия по разкриването им.