Седемнадесетгодишната Ани от Образцова математическа гимназия "Акад. Кирил Попов" в Пловдив и този път е сред първите места в два национални конкурса:
На 19.11.2015 г. се състоя тържественото награждаване в националния конкурс на Пловдивската митрополия, посветен на християнския празник "Въведение Богородично" - Ден на православната християнска младеж и семейството. 
В конкурса тя участва в двата раздела и спечели две награди: Първо място за рисунка и второ място за разказ. Сред 260 участници от цяла България Ани още веднъж доказа своя талант и упоритост, че всеки може да постигне мечтите си.
Наскоро тя спечели и трето място със своето стихотворение "Беше есен" в 12-я Национален конкурс "Златна есен - плодовете на есента Севлиево 2015 г.". Конкурсът е включен в календара на МОН.