Леко подобрение на състоянието на бившият депутат от СДС Тома Деспотов, който в началото на януари падна от третия етаж на жилищна сграда, констатираха лекарите от УМБАЛ "Св. Георги".

Оттам обясниха, че подобрение в състоянието на бившия депутат се наблюдава що се отнася до черепно-мозъчната му травма.

Все още обаче Деспотов е настанен в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение (КАИЛ) и има опасност за живота му, уточниха от здравното заведение.

Вече му е извършена ортопедична операция на едната ръка, като предстои и такава на тазобедрената става, когато състоянието му трайно се стабилизира.



Източник: Дарик