Стартира акция по санитарно оформяне на 120 дървета по ул. "Даме Груев". То ще се извърши поетапно на отсечки, като първо ще бъде оформена отсечката от бул. "Македония" до ул. "Охрид".
Кметът на район "Южен" Валентин Василев благодари на директора на ОП "Градини и паркове" Стоян Алексиев за предоставената техника и екипи. 
"Надяваме се жителите на района да бъдат търпеливи и внимателни при шофирането по ул. "Даме Груев", заявиха от администрацията.