Според вас три ленти ли трябва да са за направо?

Автор: Васил Динев
Коментари (4)
21:00 / 07.12.2021
8773
"Здравейте! Както знаете, в града ни маркировката не е на добро ниво. Кръстовищата около Аграрния университет и "МакДоналдс" в последно време станаха много натоварени и в час пик се чака доста време". Така читател на Plovdiv24.bg започва сигнала си до нашата медия. И добавя:

"Искам да ви дам пример (снимка) как има знаци за три ленти в посока бул. "Шести септември", но маркировката е изтрита доста. Реално се получава, че най-дясната лента не се използва, а колите от средната за направо влизат в дясната.

Освен че маркировката трябва да се поднови, е хубаво да се сложи и в самото кръстовище, защото там е и лек завой, а самото кръстовище е дълго. Другият проблем според мен е и културата на шофьорите - ако продължиш направо от най-дясната лента (както е показано на знака отгоре), другите коли влизат в твоето платно и те засичат и дори започват да свиркат.

Според вас три ленти ли трябва да са за направо, или най-дясната трябва да е само за "МакДоналдс". Лека работа"

Виж коментарите (4)

Още по темата (118):
04.05.2025 Последният светофар при един от изходите на Пловдив вещае големи опасности
09.02.2025 Пловдивчанин предложи нова организация на движението на оживено кръстовище в "Южен"
08.02.2025 Читател с идея как да се намалят задръстванията в Пловдив
25.01.2025 Експерти съветват Пловдив да вземе пример от Солун и да построи метро
22.01.2025 Експерт: Разширяването на булевардите в Пловдив ще доведе до повече автомобили. Решението е метро!
20.01.2025 Пловдив на 6-о място в света по задръствания
Още новини от Новини от Пловдив:
Скъп джип нагло гази закона в Пловдив на 1 метър от патрулка
Дупка до дупка на много натоварен булевард в Пловдив
Последният светофар при един от изходите на Пловдив вещае големи ...
Пловдивчанин от морето: Стоят като малки черни медузки и като пол...
Филип Гунев: Внушителният арест на шефа на Пловдивската митница е...
Пловдивските таланти на "Арт Войс Център" покориха Националния ко...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).