Интересна снимка от миналото разпали духа на пловдивчани във фейсбук, видя Plovdiv24.bg в "Забелязно в Кючука". Кадърът е на лафка, където са се продавали гофрети. Ето какво споделят хората:

"Ха да видим колко от вас ще се сетят кое е това място и какво има сега там?", пише човекът, качил снимката. 

"Бяха гофрети (толкова вкусни), а сега има форнети (не толкова вкусни."

"Най-вкусните гофрети".

"Е как да не се сетят Кючукпарижани, бе.. Лафката до Слънчевите лъчи."

"Ооооо, като деца унищожавахме гофрети с течен шоколад в голямото междучасиеееее!"

"Продаваха уникални гофрети и като дете много често ходех да си взимам."

"Сегашните Форнети до Слънчевите лъчи. Правеха най-вкусните гофрети с бял шоколад".

"Колко гофрети съм изял там не е истина."

"Бяха топ на времето ! Ся Тея умряли форнети"