Скъпи детски маратонки се повредиха след първото носене, сигнализира в редакцията на Plovdiv24.bg наш редовен читател.

Той твърди, че наскоро закупил маратонките, които са от реномирана марка, от аутлета на "Коматевско шосе". Само след едно носене обаче маратонките били с доста големи щети въпреки, че марката се слави със своята здравина.

Нашият читател отишъл в магазина, за да направи рекламация, но от там отказали да заменят маратонките, защото според тях детето играло футбол. "Не е играл футбол, само е ходил с тях", уверява нашият читател.

След като от магазина не реагирали, той е пуснал оплакване в Комисията за защита на потребителите.