Скачат глобите за паркиране на ул. "Йоаким Груев". Новината съобщи кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 

"Сложихме знак за пешеходна зона. Нека стане ясно,че глобата с фиш става от 30 на 50 лева. Контролът в "Капана" е постоянен и глобите са по-високи там", коментира той.