"Синя зона" по северното платно на бул. "Княгиня Мария Луиза" възстановява работа от днес, съобщава Plovdiv24.bg.
Ремонтът на отсечката приключи в петък. Днес започва работа по южното платно. Дейностите там трябва да приключат за 20 дни.
"Синя зона" по северното платно на бул. "Княгиня Мария Луиза" възстановява работа от днес, съобщава Plovdiv24.bg.
Ремонтът на отсечката приключи в петък. Днес започва работа по южното платно. Дейностите там трябва да приключат за 20 дни.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!