Сигнал за бомба е подаден в Автогара "Юг" в 15,30 ч., научи Plovdiv24.bg от пловдивската полиция. Към момента районът е отцепен всички хора са изведени от сградата. На място работят полицаи от Второ РУП.
Очаквайте подробности и снимки от мястото!
Сигнал за бомба е подаден в Автогара "Юг" в 15,30 ч., научи Plovdiv24.bg от пловдивската полиция. Към момента районът е отцепен всички хора са изведени от сградата. На място работят полицаи от Второ РУП.
Очаквайте подробности и снимки от мястото!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!