Пловдивчанин се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да ни разкаже за проблем, с който се сблъскват живущите в Централна градска част и по-конкретно на ул. "Волга" и строящата се кооперация там. Ето сигналът му:

Здравейте,

Пиша Ви защото знам,че винаги отразявате проблемите на гражданите в град Пловдив, за което Ви благодаря и съм ваш редовен читател. Проблемът , който с всеки изминал ден се задълбочава е свързан със строежа на кооперация на улица "Волга", стигаща до ул. "Ген. Данаил Николаев" и по-точно с бетоновозите, които минават ежедневно през ул. "Волга". Тя е проблемна по принцип за колите с широчината и представете си и бетоновози по нея.

Като живущ на ул. "Волга" и не само аз, неколкократо подаваме сигнал към полицията, но те не взимат никакви мерки …

Моля, да отразите този проблем, прилагам снимки . Сигурен съм, че след ваша статия ситуацията би се взела по-насериозно, за което ви благодаря предварително!!!