Двама шофьори се сбиха на кръстовище в Пловдив, а единият "изяде" и шамар, научи Plovdiv24.bg. Мястото - кръстовището на булевард "Македония" и бул. "Никола Вапцаров" точно пред сградата на кметството.
Двама шофьори се сбиха на кръстовище в Пловдив, а единият "изяде" и шамар, научи Plovdiv24.bg. Мястото - кръстовището на булевард "Македония" и бул. "Никола Вапцаров" точно пред сградата на кметството.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!