Преди няколко дни си платих данъка на колата, произведена 2019 година, 135kw Евро 6 - 308 лева.
Приятел в София с кола със същите показатели платил 175 лева. Дори може да го проверите тука:
https://www.calculator.bg/1/avtomobil_danak.html.
Как може данъкът в град Пловдив да е близо 80% по скъп от столицата ни? Моля да питате нашите местни депутати и кмета.
Сигналът ни подаде читател на Plovdiv24.bg. Очаквайте продължение!






