Шефът на Онкодиспансера в Пловдив д-р Красимир Вальове е подал оставка, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана ясно преди минути в залата на Общинския съвет на Пловдив.
Шефът на Онкодиспансера в Пловдив хвърли оставка!
© Plovdiv24.bg
Шефът на Онкодиспансера в Пловдив д-р Красимир Вальове е подал оставка, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана ясно преди минути в залата на Общинския съвет на Пловдив.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!