ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Читателски
Само в Plovdiv24.bg: Вижте как ще изглежда хотел "Holiday Inn" в Пловдив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:32 / 28.02.2014Коментари (12)13229
Както вече ви информирахме преди време, един от най-големите хотелски оператори"Holiday Inn" стъпва в Пловдив.

Съществуващата офис сграда на ъгъла на бул. "Дунав" и "Васил Левски" ще се дострои и ще се превърне в хотел с 68 стаи.

Plovdiv24.bg Ви дава възможност първи да видите визията на новия хотел. Архитектурната разработка е на "RT consult", с водещ архитект Радо Тодоров.

Сградата ще е изключително енергийно ефективна, като това е постигнато с ново поколение фасади, които добиват и дори да съхраняват енергия.

Хотелът ще заложи на най-новата си концепция Open Lobby Concept. При тази концепция отделните помещения от фоайето преливат едно в друго.



Още по темата: общо новини по темата: 3
08.01.2014 »
07.01.2014 »
07.01.2014 »






Зареждане! Моля, изчакайте ...
на 06.03.2014 г.
0
 
 
Като гледам само екипа на Радо Тодоров твори уникални и новаторски сгради, останалите ... мрънкат. :)
+1
 
 
Прилича на жилищен блок. Не харесвам.
+9
 
 
Има къде да се паркира, я виж какви хубави тротоари има, цяла Ес класа издържат. -)) Иначе хотела е екстра, ще внесе свежест в района.
на 28.02.2014 г.
+8
 
 
Къде е входа? Къде е паркинга? Как колите и такситата ще паркират пред входа? Положението с паркирането в този участък от бул Дунав и без този хотел е трагично а след това просто не ми се мисли.
на 28.02.2014 г.
+8
 
 
Добре изглежда,дано преди това завършат разширението на х.Марица,та да са в тон двете сгради.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Новини от Пловдив:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Март 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
Автобус блъсна жена в Кючука
Лабораторията на ГКПП „Капитан Андреево“
Войната в Украйна
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Ако изборите за кмет бяха днес, кого бихте подкрепили?
Веселина Александрова
Георги Титюков
Димитър Колев
Здравко Димитров
Иван Петков
Иван Стоянов
Иван Тотев
Йордан Иванов
Костадин Димитров
Манол Пейков
Славчо Атанасов
Друг
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: