С ден закъснение, но с много настроение, бе отпразнуван Бабинден в район „Северен". В клуба в квартал „Захарна фабрика" се събраха бабите от района, които направиха възстановка на традиционния обичай, свързан с Бабинден. На празника, който традиционно се чества всяка година, присъства и заместник-кметът на район „Северен" Ангел Ангелов. От районната администрация бяха осигурили богата почерпка за тържеството - питка, мезета и вино, а жените от клуба получиха специален подарък от хипермаркет в района.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






