"Пежо" с пловдивска регистрация заредило гориво на бензиностанция в Несебър, но си е тръгнало без да плати.

Служителите в бензиностанцията разпространиха пост в социалната мрежата фейсбук"

"Моля да минете и да си заплатите зареденото гориво! Бензиностанция Петрол, кв. Черно Море Ви очаква. Човекът е имал проблем с колата и е възможно да се е отплеснал".

Според коментиращи е най-добре да се обадят в полицията и те ще го намерят. Според други е съвсем човешко да се сгреши в подобна ситуация и действително е възможно шофьорът да се е разсеял.

Според трети потребители пък става дума за чисто и просто селски тарикат - зареждат за малки суми и дим да ги няма.