40-годишен пловдивчанин направи опит за самоубийство, научи Plovdiv24.bg. Преди дни той е бил открит в лек автомобил в изключително тежко състояние. Това заявиха за читателите на сайта ни от Университетската болница "Свети Георги". 
В момента човекът все още е под лекарско наблюдение, но без опасност за живота. 
Мъжът е бил  в депресивно състояние и се е натровил с 6-7 вида психотропни медикаменти. Очаква се след седмица да бъде изписан от Клиниката по токсикология.
Според запознати пловдивчанинът, който е семеен, е развивал успешен бизнес.