Пловдивски адвокат: Вече два месеца живеем в противоконституционна измислица

24449
44

Вече два месеца близо живеем в една противоконституционна измислица. Адвокат от Пловдив Михаил Екимджиев по БТВ по повод наложеното извънредно положение.

"Мерките са противоконституционни, но това не означава, че няма да се наложи на хората с години да се занимават с дела, гаранции и така нататък. Съветвам народните представители да предприемат мерки и да променят Конституцията. Вероятно много хора ще кажат точно сега ли е време да мислим за Конституция. Но сега се очертава и след извънредното положение някои мерки да продължат. Ако не искаме да се окаже, че в продължение на месеци сме живеели в хаос, депутатите да се заемат с работа веднага“, заяви Екимджиев.

Виж коментарите (44)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).