Пловдивчанка преброи наглеците, решили да паркират по новия тротоар на "Васил Априлов"

17970
7

Пловдивчанка събра цял албум с нагло паркирали автомобили по чисто новите тротоари на бул. "Васил Априлов". Ето какво написа до редакцията на Plovdiv24.bg:
"Здравейте, обръщам се за съдействие към Вас като медия, обетивно отразяваща нередностите в града ни. Става въпрос за непрестанно и безобразно паркиране върху новите тротоари на бул. "Васил Априлов" срещу аптека "Мальовица". 
По време на ремонтните дейности ни бе казано, че ще поставят антипаркинг колчета, за да се възпрепятстват тези своеволия. Видимо е, че такива към днешна дата все още няма и безумията продължават. 
Снимките, направени преди дни, показват малка част от нарушителите", пише читателката ни. Надявам се със съдействие от Ваша страна да бъдат взети съответните мерки."

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).