"Ние сме малък, но за сметка на това...изключително прост народ!", това написа пловдивчанка в социалната мрежа, провокирана от заобикалящите ни боклуци, научи Plovdiv24.bg. Конкретната снимка от пловдивския квартал "Кючук Париж". Проблемът със замърсяването на Пловдив продължава да се разраства и това личи от коментарите под публикацията на жената. 

"Всяка сутрин минавам покрай тази свинщина и се чудя на хорската простотия. На 5 м от контейнерите е!

"Когато няма ефективен общински контрол, с високи глоби, се стига то това- да живеем в гето."

"Многоооо прост Ганьо!"