Докато обядвал кюфте, пловдивчанин се натъкнал на част от стъкло. За случката той сподели във фейсбук групата "Забелязано в Пловдив - Seen in Plovdiv", видя Plovdiv24.bg.

Към поста той е публикувал и снимки, както и магазина, от който е купил обяда си:

"От триумфа на "Лев Толстой". Стъкълце в кюфтето. Избягвайте да ядете от там.", съветва мъжът.

Разбира се, коментарите на хората са повече от забавни:

"Какъв е изводът - направи си сам"

"Сложили и късметче..."