Пловдивчанин потърси редакцията на Plovdiv24.bg, защото е забелязал нещо наистина нередно. Даваме думата на човека сега:

"Здравейте! Преди няколко дни, докато си стоях  на светофара в Пловдив на булевард "Шести септември и до мен имаше спрял автобус на градския транспорт, забелязах, че гумите нямат никакъв грайфер.

Същевременно в автобуса беше пълно с пътници и ученици. Мисля, че е време да се вземят някакви мерки".