Пловдивчанин изпрати сигнал на редакционната поща Plovdiv24.bg с краткото наименование на писмото "Вандалщина". Ето от какво точно се възмути той:
Уважаема редакция,
Със съжаление искам да споделя с Вас снимки направени от кръстовището на улиците "Петрова нива" и "Славееви гори". Това е резултатът на съвременното възпитание, култура и чувството за безнаказаност. Моля, да го споделите, за да може всички да се видим, как унищожаваме всичко около нас и никой не ние виновен за това. Виновни сме си само ние, с нашето отношение към всичко около нас!
Ако и вие станете свидетели на нещо, което според вас заслужава да бъде публикувано, можете да ни изпращате сигнали, снимки и видеа на електронната ни поща novini@plovdiv24.bg, на телефон 0886 598 267 или на фейсбук страницата ни Plovdiv24.bg Новини.






