На бул. "Христо Ботев" след Бетонния мост в посока Центъра има спукан наземен противопожарен хидрант. Това съобщи редовен читател на Plovdiv24.bg.

В сигнала си пловдивчанинът ни пише, че аварията е по подобие на този, който беше аварирал отново на същия булевард, но от отсрещната страна преди 3 месеца.

По думите му ежечасно разхищават десетки литри вода и изрази надежда повредата да бъде отстранена.

Ако и вие станете свидетели на нещо, което според вас заслужава да бъде публикувано, можете да ни изпращате сигнали, снимки и видеа на електронната ни поща novini@plovdiv24.bg, на телефон 0886 598 267 или на фейсбук страницата ни Plovdiv24.bg Новини.