Разочарован пловдивчанин се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да съобщи за проблем. Даваме думата на човека сега:
Изпращам ви снимки от зарязания ремонт на ул."Петър Стоев" на 20 метра от кметството на район "Южен".
На обекта повече от месец няма работници и обратната вода от жилищната сграда се излива директно в изкопа.
Времето се затопля и миризмата ще е приятна, а заразата сигурна. На обекта няма работници, нито контрол. Да е жив и здрав кметът на "Южен"! Да са ни честити дългите некачествени ремонти!






