"Искаме спирка!" Надписът се появи по металните заграждения на спирката на Тунела - Север, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
Старият заслон бе вдигнат през септември миналата година. Тогава от фирмата-концесионер обещаха още преди Нова година голяма изненада за пловдивчани. 
Голямата изненада обаче се оказа неприятна - заради проблеми с подземни комуникации изграждането на новия голям заслон по индивдуален проект буквално стопира, последва големият снеговалеж. 
Така се оказа, че чакащите не само нямат спирка, но и нямат място.