Изключително спокойно е движението в Пловдив към 15.00 часа днес, предава репортер на Plovdiv24.bg. По големите булеварди и улици няма задръствания, в кръстовищата автомобилите са значително по-малко, отколкото обикновено сме свикнали да виждаме.
Подобна е и ситуацията с пешеходците - по улици, градинки и паркове почти не се забелязват хора. Причините за това са няколко, но нито една от тях не е необичайна.
Първо - вече навлязохме в любимия на българите месец за отпуски - август. Второ, днес е неделя и по традиция хиляди пловдивчани бягат далече от града. И трето, но не на последно място - температурата на въздуха в момента е 34 градуса по Целзий, което допълнително е накарало много хора, дори и да са в Пловдив - да си останат по домовете.







Жълто- Черна Доминация
на 12.08.2024 г.
Превърнахме се в малката София. Всички през уикенда се връщат по селата си.
gmgmgm
на 12.08.2024 г.
На снимките само бетон и асфалт. ОЩЕ дървета трябва. Тогава и в жегите ще има хора по улиците, на които няма да им пречат жегите.
Алимжан Тохтахунов
на 11.08.2024 г.
Ами пълно густо! Няма селяни, няма помаци... Тихо и спокойно! Може да си гилаш и да не срещнеш и една крива картуна, АКО ИМАШ КЪСМЕТ!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!