Пиян шофьор бе заловен днес в Пловдив. Около 1 часа на бул. "Христо Ботев" автопатрул на Второ РУ спрял за проверка лек автомобил "Ланчия". Зад волана бил К.С. /48 г./ от града, който не носел в себе си документи за самоличност и бил във видимо нетрезво състояние.
Това се потвърдило от теста с дрегер, който отчел 2,17 промила в издишания от мъжа въздух. Нарушителят е задържан за 24 часа в полицейския арест, срещу него се води бързо производство.
Ден по-рано, около 17 часа, на пътя между Асеновград и Смолян да шофира лек автомобил "Фолксваген" с 1,87 промила бил засечен Ф.Н. /59 г./ от Димитровград. Срещу него е започнато незабавно производство в РУ - Асеновград.
Пиян шофьор бе заловен днес в Пловдив
© Plovdiv24.bg






