Питейна вода тече безконтролно по улица "Петко Славейков" в Куклен, сигнализират жители в групата "Забелязано в Куклен" във фейсбук, видя Plovdiv24.bg.
"И си тече питейна вода вече 5-ти ден…" - пише авторът на поста. Според по-наблюдателни течът е поне от 20 дни. "Безхаберие" - отсича трети, а друг индиректно го подкрепя с информация, че на ул. "Велико Търново" за две години са правени четири ремонта, но продължава да тече.
За аварията на "Петко Славейков" е подаден сигнал във ВиК-Пловдив още миналата седмица.
От водното дружество съобщиха за Plovdiv24.bg, че ще изпратят авариен екип да провери на място каква е повредата възможно най-скоро.






