Читател на Plovdiv24.bg ни изпрати видеоклип, на който се вижда как шофьор на мерцедес с чуждестранна регистрация шпори по бул. "Христо Ботев".

Не е ясно защо го прави, при положение че около Централна гара е разкопано заради пробива, а движението и тапите са големи. Независимо от слалома, който прави, все пак удря спирачки заради червения светофар на следващото кръстовище - а именно - на това с ул. "Любен Каравелов".

"Поредната нагла агресия на пътя", написа нашият читател. "Крайно време е да се взимат под внимание подобни сигнали и компетентните органи да ги санкционират", допълва той в писмото си до редакцията ни.