Двама мъже са заподозрени за противозаконно отнемане на лек автомобил в Пловдив. Сигналът за посегеталството над "Опел Корса", паркиран на ул. "Георги Бенев", бил получен в понеделник в Трето РУ. В хода на стартиралите издирвателни действия криминалистите установили, че автори са двама жители на село Белозем, на 29 и 27 години.
Мъжете са с криминални прояви и осъждани. С полицейска заповед те са били задържани за едно денонощие. Случаят е докладван в Районна прокуратура - Пловдив и е образувано досъдебно производство.
Пипнаха двама за кражба на кола
© Plovdiv24.bg






