Кадър с тарикатско паркиране под носа на "Синя зона" запечатат обективът на Plovdiv24.bg.

Лошото в случая е, че двамата шофьори са избрали зоната на площадчето пред Хуманитарната гимназия "Св. Св. Кирил и Методий" и храм "Св. Св. Кирил и Методий", отдавна облагородено и от дълги години затворено за движение. 

И все пак някой е спестил 2 лева.