Парк "Белите брези" ще се сдобие с втора детска площадка, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Добрата новина съобщи кметът на район 'Южен" Борислав Инчев. В парка вече има една, но пространството отеснява. Така на място на стари катерушки ще бъде изградена нова площадка за игра. Надеждите на Инчев са до края на юли тя да стане факт.