Отвориха ул. "Отец Паисий"
Ремонтираната ул. "Отец Паисий" бе отворена. Движението по нея ще е еднопосочно - от север на юг. Влизането откъм бул. "Цар Борис Трети Обединител" е забранено. Съответните пътни знаци обаче все още са в процес на монтиране. Ул. "Отец Паисий" е включена към "синя зона" и паркирането по нея е платено. Стълбовете за осветлението ще бъдат монтирани в движение, защото все още не ас доставени.