Отново гръмотевична буря, носеща и сериозни валежи с опасност от градушка се вижда на картата югоизточно от Пловдив. Светкавиците вече се виждат на хоризонта. Към момента развитието на облаците и посоката са почти идентични със снощната буря. Дали ще достигне до Пловдив или ще ни заобиколи, предстои да стане ясно съвсем скоро.
Отново тежка буря на югоизток от Пловдив. Ще дойде ли и при нас?






