Млада жена е била ограбена вчера в Пловдив. По първоначални данни, към 5 часа, на ул. "Опълченска" от 22-годишна врачанка била издърпана дамска чанта с лични документи, мобилен телефон и 400 лева.
Във Второ РУ е образувано досъдебно производство и работата по разследването продължава.
Откраднаха 400 лева от 22-годишна в 5 сутринта в центъра на Пловдив






