От естествена смърт е починал откритият снощи мъж в Пловдив. Това съобщиха от пресцентъра на местната дирекция на МВР. Няма регистриран инцидент или престъпление. 
Припомняме, че сигналът за остра задушлива миризма бе получен снощи. На мястото пристигнаха екипи на пожарната и полицията. 
Пожарникарите съдействаха за разбиването на вратата, а мъжът бе намерен мъртъв вътре в апартамента си.