Оптимизират работата на летище "Пловдив", търсят нова линия

10237
13

"Основната ни задава е да намерим колкото е възможно по-бързо още една линия, която да поддържа летището. То ще се развива. Линии няма да бъдат спирани". Това коментира седмица след назначението си новия шеф на летище "Пловдив" Владимир Щърбанов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
По думите му работата на аеропорта ще бъде оптимизирана, така че то да работи нормално.
"Това не означава, че ще има съкращения. Означава, че може да увеличим персонала, ако има необходимост", допълни Щърбанов.
Той припомни, че идеята на държавната власт е летище "Пловдив" да бъде дадено на концесия. Обясни, че в следващите осем месеца трябва да бъде подготвена документацията, въз основа на която да бъде обявена концесията.

Виж коментарите (13)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).